2019 Post Prodüksiyon Atölyesi

Fono Film İşbirliği ile 30-31 Ekim’de Post Prodüksiyon Atölyesi

Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali, elli yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin en eski stüdyolarından Fono Film işbirliği ile bir Post Prodüksiyon atölyesi düzenliyor. Direktörlüğünü Faysal Soysal’ın, Genel Sanat Yönetmenliğini Mehmet Lütfi Şen’in yaptığı festival bu atölyeyle genç sinemacılara post-prodüksiyonun inceliklerini öğrenme fırsatı tanıyor.

Katılımcıların post-prodüksiyon sürecini profesyonel bir stüdyoda gözlemleyeceği atölye 30-31 Ekim tarihlerinde Fono stüdyolarında, Aytekin Birkon’un eğitmenliğinde gerçekleşecek. 17 Eylül-20 Ekim tarihleri arasında başvuruların yapılacağı bu 2 günlük atölyeye, 12 katılımcı seçilecek. Kurgu-ses-renk-efekt başlıkları altında, Fono Film stüdyolarından çıkan filmlerden sahneler aracılığıyla ilerleyecek atölyede katılımcılar, sektör uzmanlarının tecrübelerinden faydalanacak ve merak ettikleri konuları öğrenebilecekler.

Atölyeye başvurmak için info@dostlukfilmfestivali.com adresine CV ve atölyeye katılma sebebini anlatan bir paragraflık yazı göndermeniz yeterli.