Gösterim Programı 2019

Bütün gösterimler ücretsizdir.
Saat   BEYOĞLU FİTAŞ SİNEMALARI

11:00

* YARIŞMA SEÇKİSİ – 1

Ağır Yük / Türkiye 17′

Fishnet and the fish / İran 8’46”

Ukde / Türkiye 19′

Gravity / Hollanda 2’45”

I will Wait / Irak 11’11”

Pupone / İtalya 15′

14:00

PANAROMA SEÇKİSİ – 1

Brothers / Rusya 19′

Hayvan / İran 15′

Story / Polonya 4’49”

Blessed Land / Vietnam 18′

Nemesis / İran 6′

Maja / Danimarka 22′

16:00

KIRK YILLIK HATIR SEÇKİSİ – 1

Ian, a moving story / Arjantin 9′

Lekesiz / Türkiye 13’34”

Walking Fish / Hollanda 19′

Yeryüzü Garipleri / Türkiye 14’49”

Visit / Almanya 15′

19:00

* YARIŞMA SEÇKİSİ – 2

Pantor / Türkiye 15′

Ray / Kosova 12′

Toprak / Fransa 11’20”

Angel’s Mirror / Çin 14′

This side, other side / İran 8’51”

21:00

ÖZEL GÖSTERİM

* SAZ 99’ / STEPHAN TALNEAU
Saat   ZEYTİNBURNU ZKSM

11:00

YARIŞMA SEÇKİSİ – 1

Ağır Yük / Türkiye 17′

Fishnet and the fish / İran 8’46”

Ukde / Türkiye 19′

Gravity / Hollanda 2’45”

I will Wait / Irak 11’11”

Pupone / İtalya 15′

14:00

PANAROMA SEÇKİSİ – 1

Brothers / Rusya 19′

Hayvan / İran 15′

Story / Polonya 4’49”

Blessed Land / Vietnam 18′

Nemesis / İran 6′

Maja / Danimarka 22′

16:00

KIRK YILLIK HATIR SEÇKİSİ – 1

Ian, a moving story / Arjantin 9′

Lekesiz / Türkiye 13’34”

Walking Fish / Hollanda 19′

Yeryüzü Garipleri / Türkiye 14’49”

Visit / Almanya 15′

19:00

YARIŞMA SEÇKİSİ – 2

Pantor / Türkiye 15′

Ray / Kosova 12′

Toprak / Fransa 11’20”

Angel’s Mirror / Çin 14′

This side, other side / İran 8’51”

* Yönetmenin katılımıyla soru cevap yapılacaktır.

Saat   BEYOĞLU FİTAŞ SİNEMALARI

12:00

* YARIŞMA SEÇKİSİ – 2

Pantor / Türkiye 15′

Ray / Kosova 12′

Toprak / Fransa 11’20”

Angel’s Mirror / Çin 14′

This side, other side / İran 8’51”

14:00

PANAROMA SEÇKİSİ – 2

Bad People / Gürcistan 20′

The Sound of Falling / Tayvan 13′

Eksik / Türkiye 10’18”

Whatever It Takes / Fransa 15′

Keeper / Portekiz 17′

16:00

KIRK YILLIK HATIR SEÇKİSİ – 2

Them / Almanya 15′

GAB / Fransa 10′

Alien / Kore 15′

Brooklyn Park / ABD 14’49”

Waiting / İspanya 12’35”

Servis / Türkiye 13’54”

19:00

* YARIŞMA SEÇKİSİ – 3

Box Paul / Rusya 11’30”

Dead Die Once / ABD 8’30”

Cover / İran 15′

Taiwanese Cha Cha Cha / Tayvan 15’35”

Piece Cemetery 85 / İran 14’59”

21:00

ÖZEL GÖSTERİM

* MELBOURNE 91’ / NIMA JAVADI
Saat   ZEYTİNBURNU ZKSM

12:00

YARIŞMA SEÇKİSİ – 2

Pantor / Türkiye 15′

Ray / Kosova 12′

Toprak / Fransa 11’20”

Angel’s Mirror / Çin 14′

This side, other side / İran 8’51”

14:00

PANAROMA SEÇKİSİ – 2

Bad People / Gürcistan 20′

The Sound of Falling / Tayvan 13′

Eksik / Türkiye 10’18”

Whatever It Takes / Fransa 15′

Keeper / Portekiz 17′

16:00

KIRK YILLIK HATIR SEÇKİSİ – 2

Them / Almanya 15′

GAB / Fransa 10′

Alien / Kore 15′

Brooklyn Park / ABD 14’49”

Waiting / İspanya 12’35”

Servis / Türkiye 13’54”

19:00

YARIŞMA SEÇKİSİ – 3

Box Paul / Rusya 11’30”

Dead Die Once / ABD 8’30”

Cover / İran 15′

Taiwanese Cha Cha Cha / Tayvan 15’35”

Piece Cemetery 85 / İran 14’59”
Saat   SALT GALATA

12:00

FESTİVAL SEÇKİSİ

Ashmina / İngiltere 16′

Eksik / Türkiye 10’18”

Bad People / Gürcistan 20′

Alien / Kore 15′

Brooklyn Park / ABD 14’49”

Ian, a moving story / Arjantin 9′

14:00

FESTİVAL SEÇKİSİ

Yeryüzü Garipleri / Türkiye 14’49”

Kids / İsviçre 9′

Nemesis / İran 6′

Brothers / Rusya 19′

Fish Broth / Kazakistan 8′

Shok / Kosova 21′

16:00

FESTİVAL SÖYLEŞİSİ

KONU: UZUN METRAJA GEÇİŞ DENEYİMLERİ

Katılımcılar:

Reis Çelik

Nima Javadi

Ado Hasanovic

Faysal Soysal (Moderator)

18:00

ÖZEL GÖSTERİM

İNAT HİKAYELERİ Reis Çelik / 88′

* Yönetmenin katılımıyla soru cevap yapılacaktır.

Saat   BEYOĞLU FİTAŞ SİNEMALARI

12:00

* YARIŞMA SEÇKİSİ – 3

Box Paul / Rusya 11’30”

Dead Die Once / ABD 8’30”

Cover / İran 15′

Taiwanese Cha Cha Cha / Tayvan 15’35”

Piece Cemetery 85 / İran 14’59”

14:00

PANAROMA SEÇKİSİ – 3

Loved Ones / Polonya 14′

Online Shopping / İran 15′

Kids / İsviçre 9’

Be deng / Türkiye 14’14”

Genericamente / İtalya 18′

Ashmina / İngiltere 16′

12:00

* YARIŞMA SEÇKİSİ – 1

Ağır Yük / Türkiye 17′

Fishnet and the fish / İran 8’46”

Ukde / Türkiye 19′

Gravity / Hollanda 2’45”

I will Wait / Irak 11’11”

Pupone / İtalya 15′

16:00

KIRK YILLIK HATIR SEÇKİSİ – 3

İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış…ve İlkbahar / Türkiye 7’4″

APP / Türkiye 16’44”

Fish Broth / Kazakistan 8′

Shok / Kosova 21′

Korkuluk / Türkiye 11’55”

Marisol / ABD 14’44”

21:00

ÖZEL GÖSTERİM

İNADINA FİLM ÇEKMEK 94’ Reis Çelik
Saat   ZEYTİNBURNU ZKSM

12:00

YARIŞMA SEÇKİSİ – 3

Box Paul / Rusya 11’30”

Dead Die Once / ABD 8’30”

Cover / İran 15′

Taiwanese Cha Cha Cha / Tayvan 15’35”

Piece Cemetery 85 / İran 14’59”

14:00

PANAROMA SEÇKİSİ – 3

Loved Ones / Polonya 14′

Online Shopping / İran 15′

Kids / İsviçre 9’

Be deng / Türkiye 14’14”

Genericamente / İtalya 18′

Ashmina / İngiltere 16′

12:00

YARIŞMA SEÇKİSİ – 1

Ağır Yük / Türkiye 17′

Fishnet and the fish / İran 8’46”

Ukde / Türkiye 19′

Gravity / Hollanda 2’45”

I will Wait / Irak 11’11”

Pupone / İtalya 15′

16:00

KIRK YILLIK HATIR SEÇKİSİ – 3

İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış…ve İlkbahar / Türkiye 7’4″

APP / Türkiye 16’44”

Fish Broth / Kazakistan 8′

Shok / Kosova 21′

Korkuluk / Türkiye 11’55”

Marisol / ABD 14’44”

* Yönetmenin katılımıyla soru cevap yapılacaktır.

BEYOĞLU FİTAŞ SİNEMALARI

Adres: Şehit Muhtar, İstiklal Cad. No:12
Beyoğlu / İstanbul
Tel.: (0212) 251 20 20

ZEYTİNBURNU KÜLTÜR SANAT MERKEZİ

Adres: Semiha Şakir Caddesi 15 Temmuz Meydanı
Zeytinburnu / İstanbul
Tel.: (0212) 415 58 58

SALT GALATA

Adres: Arap Cami Mahallesi, Bankalar Cd. No:11
Karaköy/İstanbul
Tel.: (0212) 334 22 00