Gülnaz Gökçen

Gülnaz Gökçen, Hacettepe Üniversitesi “Piyano” bölümünden mezun olmuştur. Müzik ve piyanoyla ilgili çalışmaları devam ederken reklam ve medya çalışmalarına başlamıştır.

1997 yılında ortağı olduğu reklam ajansı ile birlikte pek çok önemli markanın kurumsal kimlik, reklam, medya ve PR ilişkilerini yönetmiştir. 2004 yılında ajans ortaklığından ayrılmış, Bileşim Fuarcılık ve Yayıncılık Şirketi’nde Reklam Müdürü olarak göreve başlamıştır. Fashion Magazine, Executive Golfer Magazine dergilerinin içerik tasarımını yönetmiş ve aynı dergilerde yine reklam müdürü olarak görev almıştır.

2007 yılında Hamoğlu Holding Grup Şirketleri’nde Reklam ve Pazarlama Genel Koordinatörü olarak göreve başlamıştır. İlerleyen yıllarda çeşitli televizyon kanallarında pek çok programın genel koordinatörlüğü ve yürütücü yapımcılığını yapmıştır.

2014 yılında ise sinema ve festival dünyasına katılarak 51. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde Direktör Yardımcısı olarak göreve başlamış ve 3 yıl boyunca görevini sürdürmüştür. Bu süreç içerisinde 2015 yılında Moskova Türk Filmleri Haftası Genel Koordinatörlüğü’nü de yürütmüştür.

Reklam, televizyon ve sinema sektörlerinde çalışırken asıl mesleğinden kopmamıştır ve hala piyano dersleri vermeye devam etmektedir.

İzleyeceğiniz filmlerin herhangi bir şekilde; bir karesinin, bir kısmının ya da tümünün ses ve görüntülerinin kopyalanması, kayda alınması, ve herhangi bir mecrada yayınlanması Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1 maddesine göre suçtur!